• niedz.. gru 3rd, 2023

złamany pendrive odzyskiwanie danych Jak odzyskać skasowane pliki z Android Data Recovery

Jeśli przypadkowo usunąłeś plik na swoim telefonie z Androidem, możesz go odzyskać za pomocą narzędzia do odzyskiwania danych Android. To oprogramowanie może pomóc w przywróceniu usuniętego pliku, oznaczając miejsce jako puste i traktując je tak, jakby go brakowało. Android będzie wtedy traktował go tak, jakby został trwale usunięty i nie będzie go rozpoznawał. Może również nadpisać plik nowym plikiem, który również oznaczy oryginał jako utracony.

Kopacz dysków

Disk Digger do odzyskiwania danych na Androida to doskonała opcja dla użytkowników, którzy muszą odzyskać pliki na swoim urządzeniu z Androidem. Aplikacja działa na większości urządzeń z systemem Android i nie wymaga rootowania do uruchomienia. Jeśli jednak masz dostęp do roota, możesz skorzystać z ulepszonych funkcji programu. Możesz łatwo zobaczyć wszystkie pliki na swoim urządzeniu, usunąć niepotrzebne pliki i zorganizować pliki, które chcesz odzyskać.

Disk Digger to darmowe narzędzie, które dostępne jest zarówno w wersji mobilnej, jak i desktopowej. Jest łatwe w użyciu i nie wymaga instalacji na komputerze. Wersja mobilna jest również bardzo prosta w użyciu i nie będziesz potrzebował dostępu root, aby ją uruchomić. To sprawia, że jest to dobry wybór dla osób, które straciły ważne pliki na swoich urządzeniach z systemem Android.

Disk Digger Pro to wysoce zaawansowane narzędzie do odzyskiwania plików dla urządzeń z systemem Android. Pozwala znaleźć usunięte pliki na urządzeniach z systemem Android i przywrócić je. Dzięki zaawansowanym funkcjom to narzędzie jest doskonałym wyborem dla użytkowników, którzy stracili swoje dane osobowe z powodu resetu fabrycznego. Jest bezpieczny i oferuje wspaniałe wyniki.

Disk Digger Pro to potężne narzędzie do odzyskiwania plików, które może przywrócić usunięte pliki i jest kompatybilne zarówno z urządzeniami zakorzenionymi, jak i niezakorzenionymi. Może również przeszukać całą pamięć wewnętrzną w poszukiwaniu utraconych plików. Pozwala również wybrać wiele plików do przywrócenia. Po wybraniu plików do odzyskania, wystarczy kliknąć „Ok”, a DiskDigger zapisze je w określonym przez Ciebie folderze docelowym.

AnyMP4

Jeśli posiadasz urządzenie z systemem Android, mogło dojść do utraty danych. Może to być spowodowane fizycznymi uszkodzeniami lub nawet nieprawidłowymi operacjami. Na szczęście AnyMP4 Android Data Recovery for Mac może pomóc Ci odzyskać utracone dane z dowolnego urządzenia z Androidem. Aby rozpocząć, będziesz musiał podłączyć urządzenie z Androidem do komputera przez USB. Po wykryciu urządzenia program przeskanuje urządzenie w poszukiwaniu utraconych danych i wyświetli listę typów danych, które może odzyskać.

Po zainstalowaniu AnyMP4 Android Data Recovery for Mac, możesz wybrać pliki, które chcesz przywrócić. Daje również możliwość podglądu odzyskanych danych przed ich przywróceniem. Obsługuje prawie wszystkie urządzenia z Androidem, w tym LG G3 i HUAWEI Ascend Mate7. Co więcej, jest niezwykle szybki. Tak więc, nie zajmie Ci to dużo czasu, aby przywrócić usunięte dane!

Po zakończeniu pobierania AnyMP4 Android Data Recovery for Mac wyświetli monit o rejestrację. Ten proces rejestracji będzie wymagał podania adresu e-mail i kodu rejestracyjnego. Możesz znaleźć przycisk rejestracji, klikając ikonę klucza w prawym górnym rogu interfejsu. Po wprowadzeniu adresu e-mail i wprowadzeniu kodu rejestracyjnego, otrzymasz kod rejestracyjny dla AnyMP4 Android Data Recovery for Mac.

Oprogramowanie jest przeznaczone do przywracania usuniętych danych z urządzeń z systemem Android, więc nie będziesz musiał się martwić o utratę ważnych danych, jeśli przypadkowo je usuniesz. AnyMP4 Android Data Backup & Restore for Mac pozwala również w razie potrzeby wykonać kopię zapasową urządzenia z Androidem na komputerze Mac. Jego funkcja One-click backup pozwala na tworzenie kopii zapasowych i przywracanie danych z urządzenia z systemem Android za pomocą jednego kliknięcia. Możesz także ustawić hasło, aby chronić swoje pliki.

RecoverGo

Oprogramowanie do odzyskiwania danych Android jest przeznaczone do przywracania utraconych lub usuniętych danych z urządzeń z systemem Android. Pozwala odzyskać zdjęcia, filmy, pliki muzyczne, bazy danych i wiadomości e-mail. Co więcej, oprogramowanie obsługuje również odzyskiwanie z Android TV boxów i tabletów. Aby użyć tej aplikacji, podłącz urządzenie z systemem Android do komputera. Przed rozpoczęciem należy włączyć debugowanie USB na urządzeniu i włączyć tryb „Mass Storage”.

RecoverGo android data recovery jest łatwy w użyciu i zapewnia intuicyjny interfejs. Program obsługuje systemy operacyjne Android, iPhone i Windows. Może być również zainstalowany na komputerach Linux i Mac. Ma potężny zestaw funkcji i jest zalecany dla wszystkich użytkowników. To oprogramowanie jest również dostarczane z bezpłatną wersją próbną.

Narzędzie do odzyskiwania danych RecoverGo Android może pomóc odzyskać usunięte dane z pamięci wewnętrznej i karty SD urządzenia z systemem Android. Aplikacja wyświetla podgląd możliwych do odzyskania danych i pozwala wybrać pliki do przywrócenia. Ma świetny interfejs użytkownika i bezbłędny tryb odzyskiwania. Może odzyskać dane z urządzeń z systemem Android, które są zakorzenione i niezakorzenione.

RecoverGo Android data recovery może pomóc Ci odzyskać utracone pliki z telefonu, nawet jeśli usunąłeś je przez przypadek. To oprogramowanie do odzyskiwania danych obsługuje ponad 11 formatów plików, w tym filmy i zdjęcia. Może nawet odzyskać usunięte kontakty i wiadomości, a także zapisy czatów i rozmów. RecoverGo obsługuje wiele różnych urządzeń z systemem Android, w tym Samsung, Huawei i Xiaomi. W przeciwieństwie do innych programów do odzyskiwania danych z Androida, jest w stanie zlokalizować utracone dane na telefonach z Androidem i może eksportować wybrane pliki do komputera.

Wiertło tarczowe

Oprogramowanie do odzyskiwania danych Disk Drill for Android to świetne narzędzie, które pozwala przywrócić utracone pliki na urządzeniu z systemem Android. Działa poprzez skanowanie urządzenia, aby odkryć, które pliki można odzyskać. Gdy program zakończy skanowanie urządzenia, możesz wyświetlić podgląd odzyskanych plików lub przenieść je na komputer.

Możesz pobrać narzędzie Disk Drill for Android z Internetu. Ma darmową wersję, a także plan premium. Darmowa wersja pozwala na przetestowanie oprogramowania. Aby skorzystać z planu premium, musisz kupić kod rejestracyjny. Ponadto, aby korzystać z oprogramowania, musisz mieć działający kabel USB. Po zainstalowaniu oprogramowania podłącz urządzenie do komputera Mac za pomocą kabla USB. Gdy urządzenie wykryje kabel USB, wybierz „Data Recovery” z ekranu głównego.

Podstawowa wersja Disk Drill for Android wspiera odzyskiwanie do 500 MB danych. Obsługuje również wszystkie systemy plików. Co więcej, działa zarówno z systemami Mac, jak i Windows. Użytkownicy mogą wybrać, które dane mają zostać odzyskane w oparciu o ich potrzeby. Oprogramowanie do odzyskiwania danych może również pomóc w odzyskaniu danych ze sformatowanych lub utraconych dysków partycjonowanych.

Disk Drill do odzyskiwania danych Android to potężne i elastyczne narzędzie, które jest w stanie odzyskać utraconą zawartość z wielu różnych formatów danych i urządzeń. Jest w stanie odzyskać utracone dane z pamięci wewnętrznej, kart SD i zewnętrznych kart pamięci. Działa na wielu różnych typach danych, w tym zdjęciach, dokumentach i filmach. Proces odzyskiwania danych za pomocą Disk Drill jest prosty i nieskomplikowany. Wszystko, co musisz zrobić, to wykonać kilka kroków.

Wiertło tarczowe 4

Disk Drill 4 for Android to potężna aplikacja do odzyskiwania danych, która działa na urządzeniach z systemem Android. Jest w stanie odzyskać dane z ponad 400 formatów plików. Obejmuje to pliki dokumentów, audio i wideo. Aplikacja ma przyjazny dla użytkownika interfejs, dzięki czemu jest łatwa w użyciu. Jest również zaprojektowany tak, aby zająć jak najmniej czasu. Co więcej, możesz wyświetlić podgląd plików, które chcesz odzyskać, zanim je odzyskasz.

Obsługuje tryb USB Mass Storage, co oznacza, że może uzyskać dostęp do partycji pamięci. Jest kompatybilny z większością urządzeń z systemem Android, w tym smartfonami Nexus i tabletami Samsung Galaxy i Edge. Ważne jest, aby pamiętać, że jeśli twoje urządzenie działa w nowszej wersji systemu Android, może być konieczne najpierw rootowanie go. Jednak program prowadzi Cię przez cały proces. Zapewnia również instrukcje, jak zmaksymalizować wskaźniki odzyskiwania.

Disk Drill może odzyskać dane z zakorzenionych urządzeń z systemem Android i zewnętrznych kart pamięci. Może również odzyskać utracone zdjęcia, filmy, dokumenty i inne. Użytkownicy mogą łatwo odzyskać usunięte pliki, postępując zgodnie z trzyetapowym procesem. Program pokazuje dyski i partycje i pozwala wybrać typ danych, które chcesz odzyskać.

Disk Drill obsługuje również systemy operacyjne Mac i Windows. Działa na ponad 300 formatach plików. Posiada również skarbiec odzyskiwania, który monitoruje dane dysku i rejestruje zmiany w metadanych. Użytkownicy mogą wstrzymać proces odzyskiwania w dowolnym momencie, jeśli jest to potrzebne.

Dane adresowe:

AKTE Odzyskiwanie danych – Kontakt
ul. Morasko 17, 61-680 Poznań
Telefon: 784 898 784
Telefon: 784 380 784
opłata za połączenie wg taryfy operatora
e-mail: [email protected]